Please wait while JT SlideShow is loading images...

BIN-BRUK: wykopy, rozbiórki, rozładunki

Głównym obszarem działalności naszej firmy są usługi z zakresu brukarstwa. Jednakże oprócz układania kostki betonowej bądź granitowej, zajmujemy się także realizacją szeregu innych zleceń. Należą do nich między innymi usługi koparko-ładowarką.

Posiadany przez nas sprzęt znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne są wykopy czy też niwelowanie nierówności terenu. Wykonywanie fundamentów i instalacji ziemnych, korytowanie dróg, utwardzanie nawierzchni bądź odwadnianie terenu to niektóre z prac, które dzięki świadczonym przez nas usługom mogą przebiegać szybciej oraz sprawniej.

Także w przypadku realizowanych przez BIN-BRUK wyburzeń i rozbiórek, koparko ładowarki odgrywają bardzo ważną rolę. Pomagają skutecznie likwidować przeznaczone do zburzenia budynki, jak też stanowią niezbędną pomoc w oczyszczaniu terenu z gruzu i innych odpadów porozbiórkowych.

Usługi koparko ładowarką – nie tylko w Poznaniu

Obsługą maszyn zajmują się doświadczeni specjaliści, którzy każde zlecenie wykonują z niezwykłą dokładnością oraz solidnością. Posiadamy certyfikaty niezbędne do obsługi posiadanego sprzętu.

Jako firma z Wielkopolski, usługi świadczymy głównie w granicach Poznania oraz jego okolic. Chętnie podejmujemy się jednakże zleceń z innych obszarów kraju.

W celu uzyskania dokładnych informacji na temat realizowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt  

BIN-BRUK - Jakub Bindulski  
Ul. Nowy Świat 2
Kostrzyn Wlkp. 62-025  
NIP: 777-304-96-67

Telefon kontaktowy: 694-043-768  Jakub Bindulski
Adres email: bin-bruk@o2.pl