Please wait while JT SlideShow is loading images...

Układanie kostki brukowej – profesjonalnie i szybko

Zajmujemy się układaniem kostki brukowej betonowej, kostki granitowej, a także łupka granitowego i kamienia polnego. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy do swoich obowiązków podchodzą z najwyższą starannością, naszym klientom możemy zaoferować najwyższą jakość usług.

Nasza firma podejmuje się zadań standardowych oraz nietypowych. Jesteśmy w stanie, zgodnie z kanonami sztuki brukarskiej, ułożyć kostkę praktycznie w każdym miejscu. Nasza oferta jest skierowana zarówno do podmiotów indywidualnych, jaki i firm czy instytucji.

Układanie bruku – oferta nie tylko dla mieszkańców Poznania czy Słupcy

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do podmiotów z Poznania czy Słupcy, ale także całej Polski. Od wielu lat współpracujemy z renomowanym producentem kostki brukowej POZBRUK. To sprawia, że naszym klientom możemy zaoferować najniższe ceny na rynku. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego poza precyzją ułożenia, dbamy o walor estetyczny. Każdorazowo staramy się dobrać wzór ułożenia kostki do otoczenia oraz stylu architektonicznego domu lub całej posiadłości. Aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy wiele usług dodatkowych, takich jak montaż oświetlenia w kostce.

Każde zlecenie ułożenia kostki brukowej jest indywidualnie wyceniane. Naszym klientom zapewniamy specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru kostki oraz sposobu ułożenia.

Kontakt  

BIN-BRUK - Jakub Bindulski  
Ul. Nowy Świat 2
Kostrzyn Wlkp. 62-025  
NIP: 777-304-96-67

Telefon kontaktowy: 694-043-768  Jakub Bindulski
Adres email: bin-bruk@o2.pl